Bakan Koca, TBMM’de fenalaşan Saadet Partisi Milletvekili Hasan Bitmez’in son durumunu aktardı: Durumu düne göre daha ciddi, yakından takip ediyoruz

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, TBMM’de konuşma yaparken bayılan ve başını basamaklara vuran Saadet Partisi Milletvekili Hasan Bitmez’in son durumuna ilişkin yaptığı açıklamada, “Durumu düne göre daha ciddi, yakından takip ediyoruz.” dedi.

Bakan Koca, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’in kaldırıldığı Bilkent Şehir Hastanesi’nde açıklamada bulundu. Bitmez’in tüm branşlar tarafından yakından takip edildiğini belirten Bakan Koca, “Durumu düne göre daha ciddi” dedi.

Bakan Koca, şunları söyledi: “Hasan Bitmez’i yakından takip ediyoruz. Tüm branşlarımızla takip ediyoruz. Solunum ve kalp akciğer pompasıyla hayati fonksiyonları sağlanıyor. Genel durumu düne göre daha ciddi.”

NE OLMUŞTU?

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez, TBMM Genel Kurulu’nda Dışişleri Bakanlığı’nın bütçesi üzerindeki konuşması sırasında bayılarak yere yığılmıştı. Kafasını sert bir şekilde vuran Bitmez, Meclis’te yapılan müdahalenin ardından hastaneye kaldırılmıştı. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nde anjiyo yapılan Bitmez, daha sonrasında yoğun bakım ünitesine alınmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x