Bülent Ersoy’un Yıllar Önce Ebru Gündeş’e Ekranda Hayatının Dersini Verdiği ‘Eş Cinsellik’ Tartışması Gündemde

2000’li yılların başında, herkesi ekranlara kitleyen Popstar Türkiye yarışmasında; çok alevli bir tartışma yaşandı. Jüri üyeleri Bülent Ersoy ve Ebru Gündeş arasında yaşanan bu üstü kapalı ‘eş cinsellik’ tartışması, yıllar sonra yeniden gündem oldu…

2000’li yılların başına, Popstar yarışmasına ışınlanalım. O dönem iki jüri üyesi Bülent Ersoy ve henüz 30’lu yaşlarda olan Ebru Gündeş arasında ekranlar önünde alevli bir tartışma yaşandı.

Bülent Ersoy, yarışmaya katılan gençlerden birini hareketlerinden ötürü ‘Türk halkına kötü örnek olur’ diye istemeyen Ebru Gündeş’e tepki gösterdi.

Söz konusu hareketlerden kasıt öyle argo konuşmalar vs. değildi tabii. Söz konusu genç Bülen Ersoy tarafından ‘hafif kırığımsı, kalçasını çıkaran’ bir kişi olarak tanımlandı.

Bir genci cinsel yönelimi nedeniyle eleştiren ve ‘gençlere kötü örnek olmak’la suçlayan Ebru Gündeş’e, Bülent Ersoy ok gibi sözlerle adeta hayat dersi verdi.

İkili arasında yaşanan bu eş cinsellik tartışması yıllar sonra tekrar gündem oldu ve sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.

Söz konusu anların tekrar gündem olmasıyla Ebru Gündeş de tepkilerin odak noktası hâline geldi.

?

?

?

Nevşin Mengü’den de dikkat çeken bir gönderme geldi…

?

?

Ebru Gündeş’in geçmişi adeta bir çarşaf gibi ortaya döküldü…

?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x