Seçil Erzan’ın silinmiş mesajlarındaki aşk üçgeni: Eyvah; Candaş, Nuri’yi öğrenmiş!

Ünlü futbolcuların da milyon dolarlar kaptırdığı yüksek kâr vaadi ile dolandırıcılık davasında sanık Denizbank şube müdürü Seçil Erzan’ın, avukat Candaş Gürol ile nişanlı olduğu dönemde eski AKP belediye meclis üyesi Nuri Köşkedere ile ilişkisi olduğunu gösteren mesajlara ulaşıldı. Erzan’ın, “Eyvah, Candaş, Nuri’yi öğrenmiş” diye yazdığı görüldü.

10Haber’de yer alan habere göre; Seçil Erzan’ın telefonundaki silinmiş mesajları ortaya çıktı. Davanın bir diğer sanığı Nazlı Can’la  23 Mart 2023 tarihinde yaptığı mesajlaşma ise dikkat çekti.

Nazlı Can, Seçil Erzan’a “Seni aramıyor seni sormuyorsam bu senden vazgeçtiğimden değildir” mesajını attı.

Bunun üzerine Seçil Erzan’ın, Nazlı Can’a teşekkür emojisi attığı görüldü. Nazlı Can’ın ‘İyi misin?’ sorusuna Seçil Erzan “Değilim” cevabını verdi. Bunun üzerine Nazlı Can “Kuran var bitsin arayacağım seni” dedi.

Daha sonra Seçil Erzan, Nazlı Can’a “Candaş, Nuri’yi öğrenmiş” diye mesaj attı. Nazlı Can buna şaşırarak “Saçmalama kimden?” diyerek cevap verdi.  Bunun üzerine Seçil Erzan “Herkes benim hayatımın otel kayıtlarına kadar bakıyor” dedi.

Nazlı Can, Seçil Erzan’a, “Otel kayıtlarını nasıl öğreniyor ki?” diye sordu.  Seçil Erzan, ”Bilmiyorum Nazlı. Tutunacak hiçbir şeyim kalmadı. Candaş’a da içim kopuyor” cevabını verdi.  Nazlı Can “Ne diyeyim yavrum” diyerek görüşmeyi sonlandırdı.

Köşkdere aşkı doğruladı

Nuri Köşkdere de savcılık ifadesinde Seçil Erzan’la bir gönül ilişkisini yaşadığını kabul ederek, “Seçil Erzan’la gönül ilişkimiz yaklaşık 10-12 sene kadar sürdü. Bu zaman aralığının yıllarını hatırlamıyorum” dedi.

Köşkdere 5 Temmuz’da verdiği ifadesinde Erzan’ın Florya şubesine atandığında kendisine yüksek getirili bir fondan bahsettiğini aktardı. Ayrıca Köşkdere kendisinin de mağdur olduğunu ancak Seçil Erzan’dan şikayetçi olmadığını söyledi.

Bankanın Seçil Erzan’ın notlarından hazırladığı çizelgeye göre Nuri Köşkdere bu hayali fona 500 bin dolar verip, 1 milyon dolar faiz almıştı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x